האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
אודות

אודות

אודות

אודות

חברת איי. אל מדי- מרקט הינה חברה ייחודית המתמחה במתן פתרון מקיף למגוון צרכיהם השוטפים של כל מגוון המוסדות רפואיים ברחבי הארץ.
מגוון מוצרי החברה כולל תרופות, (לרבות יבוא תרופות שאינן רשומות בישראל-29ג'), ציוד ומכשור רפואי ומגוון מוצרים נלווים נוספים המצויים בשימוש שוטף  של מגוון לקוחותיה כמו גם לקוחותיה הפוטנציאליים.
למדי- מרקט רישיון משרד הבריאות לניהול בית מרקחת ובית מסחר לתרופות. כמו כן מאושרת החברה לתקני ISO9001 ובעלת תקן GMP.
החברה מתמקדת בשלושה פלחי שוק עיקריים:
התחום ההומאני: למדי-מרקט מאות לקוחות הכוללים בתי חולים, בתי אבות סעודיים, מוסדות רפואיים, מרפאות לרפואה דחופה, מוסדות מחקר ורשויות ממשלתיות נוספות.
התחום הווטרינרי: החברה מייצגת יצרני תרופות וטרינריות מובילים ממדינות אירופאיות, ובעלת רישום של מגוון רחב של תרופות וטרינריות לחיות בית. עובדה זו, בצירוף מגוון רחב  של מוצרים משלימים המיובאים ע"י מדי-מרקט , מאפשרת לחברה להציב סל מוצרים מושלם עבור מאות מרפאות וטרינריות ברחבי הארץ.
תיירות מרפא: החברה מספקת תרופות למאות מטופלים בשנה המגיעים לארץ לצורך קבלת טיפולים רפואיים בעיקר מארצות ברית המועצות לשעבר. השירות מוענק באמצעות ובשיתוף פעולה עם עשרות סוכנויות מובילות המתמחות  בהבאת החולים לטיפול רפואי בארץ.

 

  • החברה מתמחה ביבוא תרופות מיוחדות (29ג') מחו"ל עבור תושבי החוץ כמו גם עבור תושבי ישראל באופן ישיר או באמצעות חברות הביטוח.

חדשות

בין לקוחותינו

לעזרה מיידית לחץ כאן >